Sorumluluk Reddi Beyanı

Kripto Para Bilgi Platformu

Borsacoins.net ve sosyal medya hesaplarında paylaşılan tüm veriler ve bilgiler, yalnızca bilgilendirme amacıyla “olduğu gibi” sağlanmış olup alım satım amaçlı veya finansal, yatırım, vergi, yasal, muhasebe ya da diğer konularda tavsiye niteliğinde değildir. Lütfen her türlü alım satım işleminden önce fiyatları doğrulamak için aracı kurumunuza veya mali temsilcinize danışın.

Borsacoins; yatırım danışmanı, mali danışman ya da hisse senedi aracısı değildir. Veri ve bilgilerin hiçbiri, bir menkul kıymetin ya da finansal ürünün satın alınmasına, satılmasına veya tutulmasına yönelik Borsacoins tarafından yapılan bir yatırım tavsiyesi, teklif, öneri ya da talep değildir. Borsacoins, herhangi bir yatırımın tavsiye edilebilirliği veya uygunluğu konusunda hiçbir taahhütte bulunmaz.

Veri ve bilgilerin hiçbiri, genel ya da özel yatırım tavsiyesi değildir. Bu tür veri ve bilgilerde atıfta bulunulan finansal ürünler ya da işlemler, yatırım profilinize ve yatırım hedeflerinize veya beklentilerinize uygun olmayabilir. Herhangi bir finansal ürün veya faaliyetin ilgi alanlarınıza, yatırım hedeflerinize, yatırım görüşünüze ve risk anlayışınıza göre size uygun olup olmadığını değerlendirmek sizin sorumluluğunuzdadır. Borsacoins, bu kapsamda atıfta bulunulan finansal ürünlerle ilgili herhangi bir işlemden veya yatırımdan kaynaklanan zararlardan sorumlu tutulamaz. Borsacoins, herhangi bir yatırım kararının yalnızca sağlanan veri ve bilgilere dayanarak verilmesini önermez.

Veriler, finans borsaları ve diğer içerik sağlayıcıları tarafından sağlanmakta olup finans borsalarının veya diğer veri sağlayıcılarının belirttiği şekilde gecikmeli olabilir. Borsacoins hiçbir veriyi doğrulamaz ve bunu yapma yükümlülüğünü reddeder.

Borsacoins.net ve Borsacoins’e ait tüm sosyal medya platformların’da sunulan reklamların sorumluluğu tümüyle reklamın kaynağı olan tarafa aittir. Borsacoins ve verilerin lisans sahiplerinin hiçbiri, hiçbir reklamı ya da reklamlarda teklif edilen ürün veya hizmetleri onaylamaz ya da bu konuda sorumluluk üstlenmez.

Risk Açıklaması:

Finansal araçlarda ve/veya kripto para birimlerinde alım satım yapmak, yatırım tutarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetme riski de dahil olmak üzere yüksek riskler içerir ve tüm yatırımcılar için uygun olmayabilir. Kripto para birimleri fiyatları son derece değişkendir ve finansal, düzenleyici veya politik olaylar gibi dış faktörlerden etkilenebilir. Borsacoins’ de yer alan içerikler, yatırım tavsiyesi değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklardır. Bu para birimlerine yatırım yapmadan önce kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Borsacoins bir yatırım danışmanı değildir. Sorumluluk kişinin kendisine aittir.