Gizlilik Politikası

Kripto Para Bilgi Platformu

© Copyrigth 2021 borsacoins.net tüm hakları saklıdır. Makale, resim, video, post ve röportaj gibi her türlü içeriğin tüm telif hakları borsacoins’e aittir.

borsacoins.net sitesinde ve sosyal medya hesaplarında yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar borsacoins’in yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz.

İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. borsacoins.net’deki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. borsacoins.net’de hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Kullanıcı, borsacoins’teki yer alan kripto para ve diğer tanıtımı yapılan ürünlerle ilgili kararını sitedeki içeriklerden bağımsız olarak verdiğini ve ilgili kripto para ve/veya ürüne ilişkin borsacoins’in maddi ve/veya manevi sorumluluğu olmadığını kabul, beyan ve taahhüt eder. Kullanıcı, hiçbir şekilde borsacoins.net’de yer alan bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz.